Organizatorzy projektu

StartO projekcieOrganizatorzy projektu
Rozwiń

RemediuM – pismo studentów Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego

RemediuM jest redagowane dla studentów i przez studentów. Każdy może opublikować tutaj swój tekst. W naszym magazynie piszemy o wszystkim, co ściśle wiąże się z nauką na Uczelni, życiem studenta, jego przyszłością zawodową, a także rozwojem osobistym. Chcemy poruszać ważne sprawy i problemy studenckie.

Pismo ukazuję się cztery razy do roku i jest wydawane jako dodatek do oficjalnego miesięcznika Uniwersytetu – Gazety AMG. Zapraszamy na stronę internetową, gdzie znajdują się wszystkie numery, oraz na nasz serwis FB, gdzie można znaleźć codzienną porcję newsów.


Studenckie Towarzystwo Naukowe Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego

Organizacja o ponad pięćdziesięcioletniej historii, zrzeszająca i koordynująca działania studentów skupionych w studenckich kołach naukowych. Reprezentuje interesy studentów naukowców przed władzami uczelni. STN prowadzi działalność informacyjną na temat konferencji i wydarzeń naukowych jak również możliwości finansowania projektów studenckich. Za swoją aktywność organizacja kilkukrotnie została wyróżniona nagrodą Czerwonej Róży, przyznawaną od 1962 roku najlepszym studentom i kołom naukowym na Pomorzu. Więcej informacji na stronie internetowej STN.


Uczelniany Samorząd Studencki GUMed

Projekt “Poradnik naukowy” otrzymał dofinansowany z budżetu Uczelnianego Samorządu Studenckiego Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego.